Bi Toyotam Olsa Yarışması Katılım Koşulları
 1. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin www.bitoyotamolsa.com web adresinde, Bi Toyotam Olsa Yarışması adıyla düzenlenen 5 adet iPad ödüllü yarışmaya sadece 17-25 Ekim 2015 tarihleri arasında Toyota Plazalarda test sürüşüne katılıp bilgisini paylaşan müşterilerimiz katılabilmektedir.
 2. Katılımcılar Türkiye genelindeki Toyota Plazalarda test sürüşünü yaptıktan sonra kendilerine SMS yolu ile gönderilecek olan şifreyi, ad soyad, cep telefonu numarası bilgilerini www.bitoyotamolsa.com adresine ücretsiz olarak girip, formu eksiksiz doldurarak kampanyaya katılabileceklerdir.
 3. Yarışma 2 Kasım 2015 ile 11 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
 4. Bilgiler girildikten sonra katılımcılar #bitoyotamolsa başlığı altına özgün mesajlarını yazacaklardır. Formdaki bilgilerde eksiklik olması durumunda çekilişe katılım hakları iptal olur.
 5. Kazanan isimler 13 Kasım 2015’te www.bitoyotamolsa.com adresinden duyurulacaktır. 15 iş günü içerisinde verdiği iletişim bilgilerinden ulaşılamayan katılımcının ödülü bir sonraki seçilen mesajın sahibine devredilir.
 6. Katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 7. Test sürüşüne katılım ve www.bitoyotamolsa.com adresine giriş ücretsizdir.
 8. Kampanyaya; 18 yaşından küçükler, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. ve bayi çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 9. Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların kampanyaya katılmak için, ikametgah teskeresi ibraz etmeleri zorunludur. Etmemeleri durumunda kazansalar bile ikramiyeyi alamayacaklardır. Kampanyaya katılanlar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.
 10. Toyota Turkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. yarışmayı istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.
 11. Katılımcı, sorumlulukların ihlalinden kaynaklanan veya meydana gelen ve/veya 3. Kişiler tarafından öne sürülen veya sahiplenilen fikri mülkiyet hakları sebebiyle Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. ve bağlı firmalarını, yetkililerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve temsilcilerini sorumlu tutamaz.
 12. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 13. Bi Toyotam Olsa Yarışmasına katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 14. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.'nin reklam, interaktif veya halkla ilişkiler ajanslarına bağlı çalışanlar yarışmaya katılamaz, yarışmaya katılmaları ve kazanmaları durumunda hak iddia edemez.
Ödül kazanan katılımcılar;